dora & bebe acum 14 ani

invitati fiind de catre niste prieteni, ne-am aventurat pana in celalalt capat al orasului, la Vulturul. si am avut parte de o surpriza placuta: mancare foarte gustoasa si frumos prezentata, preturi mai mult decat decente, localul este ingrijit si curat, iar serviciul este ireprosabil. ne-a placut, mai venim!

Cristina Elena Caslaru acum 12 ani

preparatele ca la mama acasa si preturile foarte accesibile.

Georgiana Alexandra acum 11 ani

As dori sa stiu si eu pentru un botez see you cat timp inainte se poate face rezervare si daca se poate sa imi trimite-ti pe mail o oferta ceva de meniuri , in 2012 am facut nunta tot aici si am fost foarte multumita de servire si de mancare de aranjament si as mai dorii o recomandare de dj. Va multumesc.

Adaugă un comentariu