ruxandra ion acum 16 ani

in sfarsit!!!! o sala de petrceri maaaareee in brasov!!!!!!!!!!!! videoguide felicitari!!!!!

xxx acum 15 ani

super senzatie salile! meniuri pe alese, diversificate, servire buna si organizare impecabila! recomand!

crina acum 15 ani

sunt si eu interesata de pretul meniurilor ....momentan nu sunt in tara pentru a veni personal sa ma interesez dar daca se poate sa imi dati un raspuns printr-un mail.va multumesc mult

georgiana acum 15 ani

este foarte bine asezat superba sala violet mica ...anul acesta in august vreau si eu sa fac nunta akolo sa speram k mai este disponibila....super felicitari

ioana acum 15 ani

foarte frumos si preturi bune

M. acum 15 ani

Ma bucur ca mai gasesc undeva prezentarea saloanelor, pentru a putea cere o oferta. Din pacate, formularele de pe site-ul oficial nu au mers. Va rog sa imi trimiteti pe mail daca mai aveti disponibila data de 03.09.2011 pentru o sala de 60-80 de persoane. Cred ca salonul mov este unul potrivit. Ma multumesc anticipat! Foarte frumoasa prezentarea!!

alina acum 15 ani

vreau si eu un hotel langa acest restaurant,vin la o nunta sambata viitoare si vreau sa ma cazez langa rest.sau cat mai aproape

Adaugă un comentariu