in sfarsit!!!! o sala de petrceri maaaareee in brasov!!!!!!!!!!!! videoguide felicitari!!!!!
xxx acum 15 ani
super senzatie salile!
meniuri pe alese, diversificate, servire buna si organizare impecabila!
recomand!
crina acum 15 ani
sunt si eu interesata de pretul meniurilor ....momentan nu sunt in tara pentru a veni personal sa ma interesez dar daca se poate sa imi dati un raspuns printr-un mail.va multumesc mult
georgiana acum 15 ani
este foarte bine asezat superba sala violet mica ...anul acesta in august vreau si eu sa fac nunta akolo sa speram k mai este disponibila....super felicitari
ioana acum 15 ani
foarte frumos si preturi bune
M. acum 15 ani
Ma bucur ca mai gasesc undeva prezentarea saloanelor, pentru a putea cere o oferta. Din pacate, formularele de pe site-ul oficial nu au mers.
Va rog sa imi trimiteti pe mail daca mai aveti disponibila data de 03.09.2011 pentru o sala de 60-80 de persoane. Cred ca salonul mov este unul potrivit.
Ma multumesc anticipat!
Foarte frumoasa prezentarea!!
alina acum 15 ani
vreau si eu un hotel langa acest restaurant,vin la o nunta sambata viitoare si vreau sa ma cazez langa rest.sau cat mai aproape
Comentarii CENTRUL SERGIANA Brasov
ruxandra ion acum 16 ani
in sfarsit!!!! o sala de petrceri maaaareee in brasov!!!!!!!!!!!! videoguide felicitari!!!!!xxx acum 15 ani
super senzatie salile! meniuri pe alese, diversificate, servire buna si organizare impecabila! recomand!crina acum 15 ani
sunt si eu interesata de pretul meniurilor ....momentan nu sunt in tara pentru a veni personal sa ma interesez dar daca se poate sa imi dati un raspuns printr-un mail.va multumesc multgeorgiana acum 15 ani
este foarte bine asezat superba sala violet mica ...anul acesta in august vreau si eu sa fac nunta akolo sa speram k mai este disponibila....super felicitariioana acum 15 ani
foarte frumos si preturi buneM. acum 15 ani
Ma bucur ca mai gasesc undeva prezentarea saloanelor, pentru a putea cere o oferta. Din pacate, formularele de pe site-ul oficial nu au mers. Va rog sa imi trimiteti pe mail daca mai aveti disponibila data de 03.09.2011 pentru o sala de 60-80 de persoane. Cred ca salonul mov este unul potrivit. Ma multumesc anticipat! Foarte frumoasa prezentarea!!alina acum 15 ani
vreau si eu un hotel langa acest restaurant,vin la o nunta sambata viitoare si vreau sa ma cazez langa rest.sau cat mai aproapeAdaugă un comentariu