De cate ori ajung in delegatie la Bucuresti, ma cazez la acest hotel. Are tot ce imi trebuie, la un pret imbatabil, pentru zona centrala in care se afla.
simina acum 16 ani
este un hotel ieftin, cu conditii ok. partea cea mai buna este ca are o pozitionare centrala
Comentarii Hotel CARPATI Bucuresti
Avasiloaiei Marian acum 16 ani
De cate ori ajung in delegatie la Bucuresti, ma cazez la acest hotel. Are tot ce imi trebuie, la un pret imbatabil, pentru zona centrala in care se afla.simina acum 16 ani
este un hotel ieftin, cu conditii ok. partea cea mai buna este ca are o pozitionare centralaAdaugă un comentariu