cristi b acum 15 ani

o introducere reusita in bucataria mexicana. imi pare rau ca nu am retinut denumirile mancarurilor, dar tot ce am comandat a fost de la delicios in sus.

oana spiridon acum 14 ani

aripioarele picante si guacamole sunt dementiale. si celelalte mancaruri au fost bune, dar am patit si eu la fel tine, cristi. nu mai stiu cum se numesc

corina acum 14 ani

misto filmuletul. ar fi fost interesant de vazut mai multe feluri de mancare.

ramona acum 13 ani

interesant! nu stiam ca aveti si terasa. pacat ca am aflat abia la sfarsitul verii. poate anul viitor...

Adaugă un comentariu