un hotel central intr-un oras superb.....serviciile sunt ok si preturile nu sunt exagerate
Todiresei Cristina acum 16 ani
m-am cazat la hotel Capitol, va recomand din toata inima sa mergeti acolo, personalul este exemplar si te primesc cu bratele deschise.
Mihai Dumitrescu acum 16 ani
Incerc sa o contrazic pe Todiresei Cristina. Fratele meu a avut nunta la Capitol si personalul este varzaaaaaaa! Despre cazare nu pot sa spun nimic dar la restaurant ospatariele batrane cat bunica nu au pic de respect.
lica libernab acum 15 ani
doresc sa vin la dv la vara si as dori sa stiu daca camerele de stele sunt renovate complet si ce preturi vor fi la vara
cu multumiri
Comentarii Hotel CAPITOL Brasov
ramona acum 16 ani
un hotel central intr-un oras superb.....serviciile sunt ok si preturile nu sunt exagerateTodiresei Cristina acum 16 ani
m-am cazat la hotel Capitol, va recomand din toata inima sa mergeti acolo, personalul este exemplar si te primesc cu bratele deschise.Mihai Dumitrescu acum 16 ani
Incerc sa o contrazic pe Todiresei Cristina. Fratele meu a avut nunta la Capitol si personalul este varzaaaaaaa! Despre cazare nu pot sa spun nimic dar la restaurant ospatariele batrane cat bunica nu au pic de respect.lica libernab acum 15 ani
doresc sa vin la dv la vara si as dori sa stiu daca camerele de stele sunt renovate complet si ce preturi vor fi la vara cu multumiriAdaugă un comentariu