unnene acum 16 ani

Foarte frumos, am fost de cateva ori si de fiecare data m-am simtit extraordianar.

alina mitescu acum 15 ani

minunat loc! felicitari celor care s- au ocupat de amenajare! pana si pisi care pozeaza e simpatica...

Melyssa acum 14 ani

mi-a placut extrem de mult mai vreau sa merg o data!!! A fost minunat locul acela!

Tibi Negoescu acum 13 ani

Un loc deosebit administrat de persoane de mare calitate.Bun gust ,creativitate,autenticitate.Singurul hotel in care am avut privilegiul sa ascult muzica preclasica, cu ocazia unei comemorari sau a unui eveniment caritabil.Toata stima pentru D-na Viorica si echipa ei.

Adaugă un comentariu