Foarte frumos, am fost de cateva ori si de fiecare data m-am simtit extraordianar.
alina mitescu acum 15 ani
minunat loc! felicitari celor care s- au ocupat de amenajare! pana si pisi care pozeaza e simpatica...
Melyssa acum 14 ani
mi-a placut extrem de mult mai vreau sa merg o data!!!
A fost minunat locul acela!
Tibi Negoescu acum 13 ani
Un loc deosebit administrat de persoane de mare calitate.Bun gust ,creativitate,autenticitate.Singurul hotel in care am avut privilegiul sa ascult muzica preclasica, cu ocazia unei comemorari sau a unui eveniment caritabil.Toata stima pentru D-na Viorica si echipa ei.
Comentarii Hotel BIELMANN Sanpetru
unnene acum 16 ani
Foarte frumos, am fost de cateva ori si de fiecare data m-am simtit extraordianar.alina mitescu acum 15 ani
minunat loc! felicitari celor care s- au ocupat de amenajare! pana si pisi care pozeaza e simpatica...Melyssa acum 14 ani
mi-a placut extrem de mult mai vreau sa merg o data!!! A fost minunat locul acela!Tibi Negoescu acum 13 ani
Un loc deosebit administrat de persoane de mare calitate.Bun gust ,creativitate,autenticitate.Singurul hotel in care am avut privilegiul sa ascult muzica preclasica, cu ocazia unei comemorari sau a unui eveniment caritabil.Toata stima pentru D-na Viorica si echipa ei.Adaugă un comentariu