Am vizitat ieri, 13.02.2011, localul "Come back" din Piata Sfatului Brasov. Decorul este diferit de ce este prezentata aici, pe acest filmulet- si e mult, mult mai bun decat ce se vede aici: e modern in mod subtil si rafinat. Felicitari pt cine a imbunatatit substantial interiorul acestei patiserii. Dvs ar trebui sa schimbati filmul, aratand actualul aspect al localului.
Produsele sunt interesante, la noi- la romani fiind, probabil, noutati, si ele interesante.
Cu bine
alexuta acum 15 ani
localul din piata sfatului e diferit de cel din clip pentru ca e proaspat deschis si in locatie diferita...sunt doua localuri come back: Unul in Piata Sfatului si unul pe strada Muresenilor... enjoy it
Georgiana acum 15 ani
Come Back chiar este un loc in care te vei intoarce cu siguranta odata ce incerci un produs, Sandwichiurile sunt delicioase, mereu proaspete, iar de patiserie nici nu mai am cuvinte. Pe langa faptul ca localul este foarte primitor, produsele delicioase, conteaza mult si stafful care este foarte bine ales.Niste fete de nota 20, foarte primitoare care cu siguranta te fac sa te intorci si a doua oara.Parerea mea este ca foarte mult conteeaza si persoana care te serveste, iar la Come Back mereu veti gasi zambete pe fetele fetelor indiferent de starea lor .Felicitari! Nota 20 !Localul meu preferat :)
oana acum 14 ani
mimica domnisoarei de la secunda 00.23 spune tot... chiar atat sunt de bune toate produsele!!! tot timpul proaspete si DELICIOASE!!! de fiecare data cand ajung acasa la Bv, ma prezint la German Bakery. deja mi s-a facut pofta... p.s. faina ideea cu videoclipul
Adaugă un comentariu
Trimite e-mail la Cafe German Bakery COME BACK Brasov
Comentarii Cafe German Bakery COME BACK Brasov
g.m. acum 15 ani
Am vizitat ieri, 13.02.2011, localul "Come back" din Piata Sfatului Brasov. Decorul este diferit de ce este prezentata aici, pe acest filmulet- si e mult, mult mai bun decat ce se vede aici: e modern in mod subtil si rafinat. Felicitari pt cine a imbunatatit substantial interiorul acestei patiserii. Dvs ar trebui sa schimbati filmul, aratand actualul aspect al localului. Produsele sunt interesante, la noi- la romani fiind, probabil, noutati, si ele interesante. Cu binealexuta acum 15 ani
localul din piata sfatului e diferit de cel din clip pentru ca e proaspat deschis si in locatie diferita...sunt doua localuri come back: Unul in Piata Sfatului si unul pe strada Muresenilor... enjoy itGeorgiana acum 15 ani
Come Back chiar este un loc in care te vei intoarce cu siguranta odata ce incerci un produs, Sandwichiurile sunt delicioase, mereu proaspete, iar de patiserie nici nu mai am cuvinte. Pe langa faptul ca localul este foarte primitor, produsele delicioase, conteaza mult si stafful care este foarte bine ales.Niste fete de nota 20, foarte primitoare care cu siguranta te fac sa te intorci si a doua oara.Parerea mea este ca foarte mult conteeaza si persoana care te serveste, iar la Come Back mereu veti gasi zambete pe fetele fetelor indiferent de starea lor .Felicitari! Nota 20 !Localul meu preferat :)oana acum 14 ani
mimica domnisoarei de la secunda 00.23 spune tot... chiar atat sunt de bune toate produsele!!! tot timpul proaspete si DELICIOASE!!! de fiecare data cand ajung acasa la Bv, ma prezint la German Bakery. deja mi s-a facut pofta... p.s. faina ideea cu videoclipulAdaugă un comentariu