george ivascu 16 years ago

un lux combinat cu puterea marii.foarte frumos.felicitari pentru film si initiativa.

Peanut 16 years ago

Arata cam beton...cred ca costa de te indoaie.....totusi...pacat ca e in Romania....turismul e varza la noi.

maria 16 years ago

mda.....e intr-un mare stil....asta ca sa vedem cam cum se poate trai inclusiv in Romania!

vale 14 years ago

primul hotel la care am stat cand am mers prima oara cu parintii la mare. acum vreo 30 de ani... s-au mai schimbat "putin" lucrurile de atunci, dar chiar si pe vremea aceea era un hotel de mare clasa. mi-a facut mare placere sa-l revad, chiar daca numai in filmulet.

Post a comment