Avasiloaiei Marian 16 years ago

De cate ori ajung in delegatie la Bucuresti, ma cazez la acest hotel. Are tot ce imi trebuie, la un pret imbatabil, pentru zona centrala in care se afla.

simina 16 years ago

este un hotel ieftin, cu conditii ok. partea cea mai buna este ca are o pozitionare centrala

Post a comment