De cate ori ajung in delegatie la Bucuresti, ma cazez la acest hotel. Are tot ce imi trebuie, la un pret imbatabil, pentru zona centrala in care se afla.
simina 16 years ago
este un hotel ieftin, cu conditii ok. partea cea mai buna este ca are o pozitionare centrala
Comments CARPATI Hotel Bucharest
Avasiloaiei Marian 16 years ago
De cate ori ajung in delegatie la Bucuresti, ma cazez la acest hotel. Are tot ce imi trebuie, la un pret imbatabil, pentru zona centrala in care se afla.simina 16 years ago
este un hotel ieftin, cu conditii ok. partea cea mai buna este ca are o pozitionare centralaPost a comment